کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست؟

محصولی برای پوشش دیوار و دکوراسیون داخلی ساختمان ها است که دیوارهای داخلی را با طرح های متنوع زیبا می سازد. کاغذ دیواری از جنس های متفاوتی ساخته می شود که کیفیت ساخت روی محصول نهایی تاثیر به سزایی دارد. کاغذ دیواری آلمانی و ایتالیایی دارای برند های معروف با کیفیت مناسبی هستند.

کاغذ دیواری های قابل شستشو از الیافی تشکیل شده است که در برابر رطوبت و آب مقاوم تر است که گذشت زمان و گرد و خاک تاثیر کمتری روی نما و کیفیت این محصول می گذارد. کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلف با بافت های متفاوت هستند که در ادامه به توضیحات بیشتری در این رابطه خواهیم پرداخت.

طرح کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها از لحاظ طرح دارای تنوع بسیار می باشند کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری برجسته و … که مخصوص مکان های مناسب با این طرح ها تولید شده اند. با گذشت زمان و بالا رفتن تکنولوژی چاپ طرح های زیباتری تولید شده اند که بطور مثال برای دیوار پشت تلویزیون، اتاق خواب، اتاق پذیرایی و … طرح های اختصاصی در نظر گرفته شده است.

آلبوم کاغذ دیواری

کاغذ دیواری بر اساس طرح و جنس تولید دسته بندی های متفاوتی دارند که این طرح ها در آلبوم های متفاوت گردآوری شده اند تا خریداران محترم بتوانند انتخاب ساده تری بر اساس طرح و جنس داشته باشند. در ادامه به معرفی تعدادی از آلبوم های کاغذ دیواری می پردازیم :

نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها برای نصب احتیاج به زیر ساخت و ایجاد دیواری صاف و یکدست دارند. البته باید توجه داشت که کاغذ دیواری ها برای همه مکان ها مناسب نیستند برای مثال استفاده از کاغذ دیواری در حمام و آشپزخانه و محیط های مرطوب باعث می شود که این محصول تغییر رنگ بدهد یا کیفیت خود را پس از مدت کوتاهی از دست بدهد.

مشاوره خرید کاغذ دیواری

جهت خرید کاغذ دیواری سعی کنید حتماً اطلاعات کافی راجع به این محصول تزئینی داشته باشید تا طرح و نمای بهتری را در نتیجه کار بدست آورید. ما در انتخاب کاغذ دیواری همراه شما خواهیم بود و در تمام شهرهای ایران این محصول را به صورت ارسال رایگان بدست شما خواهیم رساند. جهت دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان شرکت دکورباز در ارتباط باشید.

 

×
×

Cart