پوستر دیواری

پوستر دیواری از چند نوع جنس مانند چرم ، کاغذ ، جنس های مشابه با کاغذ دیواری و … تولید می شود، که روی آن از طرح و نقاشی یا نوشته استفاده شده است، پوستر ها از زیبایی خاصی بهره می برند که روی انواع دیوارها قابلیت نصب دارند. پوستر دارای ابعاد بزرگی است که جهت نصب روی دیوار به صورت عمودی ساخته می شوند.

پوستر ها برای زیباسازی محیط های داخلی و طراحی دکوراسیون در کنار کاغذ دیواری و پارکت استفاده می شود که اصولا هدف مشخصی از نصب پوستر مانند نمایش آثار هنری یا تبلیغات یا نام مجموعه (طرح یا لوگوی شرکت) وجود دارد. البته لازم به ذکر است از پوستر در محیط های آموزشی استفاده های فراوانی شده است.

پوستر دیواری در سال های اخیر در زمینه طراحی دکوراسیون و طراحی منازل و ادارات … بسیار مورد توجه بوده است ، پوستر به عنوان یکی از بروزترین متریال های طراحی شناخته شده است و در طی سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های جدیدتری برای چاپ پوستر ساخته شده اند که کیفیت بالاتری را در نتیجه تحویل مشتریان می دهد.

سفارش و نصب پوستر

جهت سفارش و نصب پوستر باید ابعاد مورد نظر توسط مشتری اعلام گردد تا بتوان در سایز مورد نظر پوستر چاپ شود. پوستر قابلیت نصب روی انواع دیوارها را دارد که بر اساس نیاز و اندازه و ابعادی که مشتری اعلام می کند تولید و نصب می گردد.

×
×

Cart